Четвер, 02.05.2024

проводитися:

21 березня 2015 року – з української мови і літератури;

28 березня 2015 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде надана можливість:

- виконувати завдання пробного ЗНО з української мови і літератури, математики двох рівнів складності: базового та поглибленого;

- використовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов).

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюється на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти  http://dneprtest.dp.uaз  01 листопада до 15 грудня 2014 року, вартість пробного ЗНО – 89 грн.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Визначено перелік предметів,
із яких у 2015 році буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання

Наказом МОН України від 01.10.2014 №1121 ''Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти'' затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти та у відповідності з якими мають бути розробленні та укладені тести ЗНО у 2015 році.

Враховуючи те, що Міністерство освіти відмовилося від проведення тестування з всесвітньої історії та світової літератури, зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році буде проведено з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, німецької , французької, іспанської та російської мов.

Наказом освітнього відомства №1120 передбачено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.
Також документом передбачено, що результати базового рівня ЗНО з української мови і літератури будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів.
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році проводитиметься у квітні – липні, конкретні дати проведення тестування будуть визначені пізніше.

Реєстрація учнів триватиме з 5 січня до 20 лютого 2015 року

Наказом Міносвіти затверджено 9 програм ЗНО з навчальних предметів, що будуть конкурсними при вступі до вищих навчальних закладів у 2015 році. Зокрема, нові програми тестування затверджено з української мови і літератури, географії, біології, математики, фізики, хімії, історії України, іноземних мов, а також російської мови.

«  Травень 2024  »